Price: HK$1,708.19
Original Price: HK$2,715.69
系統語言只支援英文、簡體中文、繁體中文
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | HyperOS |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | None |
| SKU | se251118366249611547 |